Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


#1 2010-12-01 21:04:33

 Izwor

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

6827168
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 1551

Konfrontacyjne Mega-Akcje

Muszę się gdzieś pochwalić moją MEGAakcją...

Brute Veteran jako posłaniec wymyka się z walki i podąża w stronę domku, by w następnej turze uciec z pola widzenia przeciwnika i zdobyć punkty za dotarcie do krawędzi.
Jednak nie było mu to dane i Kelt Druid dopadł go w ostatnim momencie, a potem do walki dołączył bohater - Koren the Chosen One.
Biedny ork, oj biedny... przezwyciężył ogarniający go strach i widząc furię w oczach przeciwników zdeterminowany rzucił się jako pierwszy na Korena.
I trzema pewnymi cięciami maczety.... zabił go
Niestety zginął od ciosów wściekłego Druida. Jednak jego czym był heroiczny i będzie opiewany w pieśniach przez następnych kilka pokoleń...

Brute Veteran 21p
Kelt Druid 28p
Koren the Chosen One 135p

Mina Tomka, gdy zabiłem mu Korena... bezcennna


Wh40k CSM
Infinity CA/Shasvastii/Morats
Warheim-Mordheim Which Hunters/Undead

Z chęcią zagram którymś z powyższych... pisać, dzwonić, ważne by grać!

Offline

 

#2 2010-12-09 16:27:35

 Zielarz

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 2372

Re: Konfrontacyjne Mega-Akcje

Moja z przedwczoraj: Valkyrie of Alahan bije się z 4 modelami Alchemików: serious ranną bohaterką, kusznikiem, sentinelem i sentinelem z wyturlanym mutagenic 6. Wchodzą ataki: 4 o trudności 5 z bohaterki, 1 o trudności 4 z kusznika, 2 o trudności 6 z sentinela, 2 o trudności 8 z sentinela z podbitym atakiem. Valkiria (lekko ranna, DEF 4) się broni, 5 kośćmi odbija 2 ataki bohaterki, 1 kusznika i 2 słabszego sentinela. Sustained Defence odbija 1 atak bohaterki (trudność 7, rzucam 4+), potem 1 atak lepszego sentinela (trudność 12, trzeba rzucić 6/3+), udaje się, wchodzimy na 2 hit z lepszego sentinela (trudność 14, trzeba rzucić 6/5+) też się udaje, wchodzi 1 hit z bohaterki i zadaje Light Wound. Epicka obrona w sytuacji, w której nic nie można zrobić. Nic dodać, nic ująć. Po prostu fuks.


Never forget that your weapon was made by the lowest bidder.

Offline

 

#3 2011-09-29 03:26:48

Malavon

http://i.imgur.com/fphFl.png

Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 1

Re: Konfrontacyjne Mega-Akcje

Ten topic zmobilizowal mnie do zalozenia konta na tym forum;p Jeszcze za czasow turniejow konfy w twierdzy wroclaw mialem pare " mega-akcji"
Armie jakie zbieralem to Acheron i Devourersi.
1.Wystawilem na turniej 350pkt, 1 model(od tego czasu wprowadzili zmiany w zasadach co do ilosci;p) legenda acheronu Grand Crane;p
Pan byl pancerny, mial regeneracje na 4+ i straszenie 12 z dreadfulem:)+ artefakt pozwalajacy straszyc na zasieg leadershipa, raz w grze(jakos tak to dzialalo;p)
Pierwsza walka vs armia wolfenow, zakonczona zwyciestwem, poniewaz 2 z 3 predatorow i 1 warrior uciekly za plansze a reszte posiekalem;p
walka druga vs armia sassarow, rozgrywka wygladala podobnie, tylko wiecej ich uciekalo, ale zakonczona remisem, bo bylo ich za duzo i wykonali misje;p do walki wrecz nawet nie doszlo;p
walka trzecia vs gryfy(sami strzelcy z tego co pamietam to sie ich nazywalo hood;p) tu juz sie obawialem przegranej. Dostalem juz w 2 rundzie strzala od bohatera, wyrzucil 5 i 6, co zakonczylo sie seriousem( nawet nie wiem czy nie krytykiem) w kazdym razie potem dostawalem same smetne strzaly. Regeneracja na 4 zrobila swoje co ku mojemu zdziwieniu spowodowalo, ze zakonczylem gre z pelnym zyciem;p
w walce wrecz sie nie wykazal, ale wtedy docenilem sile strachu;p Pozdrawiam Krisa, bo wtedy sie strasznie denerwowal;p
Druga mega akcja jaka mialem to sytuacja, w ktorej doszlo do starcia mojego Nekhara( pancerny bohater do devkow za 210pktow) z 4 predatorami wolfenow, ktorzy okrazyli go z 4 stron podstawki.
Starcie odziwo wygralem;p, w sumie nie pamietam jak do tego doszlo, ale mialem dobre rzuty, a przeciwnik mial na tyle slabe, ze co ture schodzil 1 predator. W koncu moj Nekhar z wielkim krytykiem na karku zostal sam na polu bitwy;p jednak 12 defa i hard boiled robily swoje;p
Utkwily mi w glowie tez walki z Rakkoo i jego wolfenami, zawsze mial konkretna taktyke i robil przemyslane decyzje, ogolnie byl mega pro gamerem, ja zaczynalem wtedy grac w konfe i zawsze jak ze mna gral to przegrywal, bo mial meega pecha haha XD tez pozdro dla Niego;p
Reszta mega akcji to raczej mega porazki, np. fireball z sila 20 albo szczesliwy fuzilier z doubletem 6;p w mojego tyranta na samym poczatku gry...
Oj dawno to bylo....fajnie jak by wrocilo;p

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gp2010.pun.pl www.gitary.pun.pl www.karczmadnd.pun.pl www.wsclan.pun.pl www.blekitniglowczyce.pun.pl