Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


#1 2011-06-10 15:39:28

 blackout_sys

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1798

black Menoth

Moja grupka szalonych inkwizytorów z Menothu rośnie w siłę, do wymarzonego teamu na 35 punktów brakuje mi jeszcze 2 zakupów co prawda, ale to kwestia czasu
W związku z tym chciałem zaprezentować moją rozpę i poprosić o komentarze bardziej doświadczonych graczy .

Warcaster:
High Executioner Servath Reznik

Heavy Warjacks:
Crusader
Reckoner
(być może z czasem jeden z nich zostanie zamieniony na Scourge of Heresy)

Ligth Warjacks:
Revenger

Units:
Exemplar Errants
Exemplar Cinerators

Solos:
Exemplar Errant Seneschal
Hierophant
Wracks
Reclaimer

Łącznie 34 punkty (za jeden punkcik ewentualnie Mechanika?)


Jak wyobrażam sobie grupę w akcji?
Reznik ma Focus 6. Wracks + Hierophant dodają w zasadzie 2 Focusy -> 8 in total.
Reznik po pierwszej turze podtrzymuje Iron Aggression i Ignite -> 6 in total.

Heavy Warjack z Iron Aggression i 3 Focusami ma jakieś 4 ataki z boostowanym hitem, z czego 3 mają jeszcze boostowany damage.
Perdition rzucony przez Arc Node'a wydłuża zasięg szarży Jacka o jego SPD.

Erranci dzięki swojej zdolności Self-Sacriface mogą ginąć w taki sposób by znaleźć się w CMD Reclaimera, który może zasilić Jacka do 3 Focusów, odciążając Reznika. Dzięki Seneschalowi lepiej prują z kusz, więc mogą też trochę namieszać w szeregach wroga.

Cineratorzy mogą po prostu stać i screenować Reznika (oba typy modeli na średnich podstawkach) - 8 HP każdy model, 17 ARM? Nie mam więcej pytań.
Wymarzoną sytuacją będzie gdy każdy z nich dostanie z magicznego blast damage AOE - wezmą na klatę, dostaną +2 SPD z Relentless Advance, po czym dzięki Witch Hound Reznika gratisowo wystrzelą 6" i wykonają atak.

Na koniec sam Reznik. Engine of Destruction + szarża na Warcastera z buffem + Reach = 12" zasięg szarży, 3 kości ataku i 4 kości damage, przy statach 11 STR, 11 MAT.

Of coruse wszystko wygląda ładnie w teorii Co o tym sądzicie?

Ostatnio edytowany przez blackout_sys (2011-06-11 13:05:36)


Naleśniki ● Placki ● Miód pitny ● Schaby z serem pleśniowym

Offline

 

#2 2011-06-11 14:26:11

Siwy

http://i.imgur.com/R5XoV.png

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 264

Re: black Menoth

Rozpa ok. I jeśli będziesz miał okazje na taką akcję z casterkillem to jak najbardziej reznik da rade.


http://img812.imageshack.us/img812/2957/siwybanner106.jpg

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samurajowie.pun.pl www.gothicmmo.pun.pl www.snipereliteasg.pun.pl www.wodbo.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl