Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


  • Index
  •  » Ustawki
  •  » Mordheim/Warhammer - przerwa świąteczna

#1 2014-11-29 17:58:40

Fire

http://i.imgur.com/fphFl.png

Zarejestrowany: 2014-11-29
Posty: 1

Mordheim/Warhammer - przerwa świąteczna

Cześć z tej strony Fire, na wstępie powiem, że mieszkam w Jeleniej Górze, jeżeli ktoś chciałby jakieś czeskie piwo...
Grywam w Warhammera od bodajże 10 roku życia. Kiedyś grałem ze znajomymi, ale z biegiem lat emigracja zrobiła swoje i pozostałem sam na placu boju... ;/
Do czego zmierzam, czy byłby ktoś zainteresowany zagraniem w jakiś bitewniaki w czasie przerwy świątecznej? Pytam bo, jak już będę jechał, to wolałbym mieć pewność, że jadę w jakimś celu.

Z Warhammera mam:
Krasnoludy na 3k powinno być
HE do 2k powinno dojść
Imperium 1k
Skaveny- wyspa krwi, czyli coś koło 600
VC Koło 1k

Z WH40k (nie znam się tutaj na punktach, bo ani razu nie miałem możliwości zagrać ^^) mam:
Space Marines... To, co tam było w starterze z aniołami + grupkę skautów + 2/3 taktikale + kilku dodatkowych dowódców
Tyranidów Tak na 1,5 * patrolówkę
Chaos, to co tam było w bazie z aniołów + Demonetki + Taktikal CSM

Z Mordheima ( większość pomalowanych, jak coś niepomalowane do końca stawiam -):
Bandy:
Reiklanders – Reikland ( banda najemników na ich zasadach)
Cult of the Possessed – Kult Opętanych (at progres, ale figurki są... częściowo niepomalowane, ale grywalne)
Witch Hunters – Łowcy Czarownic
The Sisters of Sigmar – Siostry Sigmara ( Na ich zasadach zrobieni "Siepacze Sigmara" dowodzeni przez kapłana bitewnego)
The Undead – Nieumarli
Skaven Clan Eshin – Skaveny Klanu Eshin
Dwarf Treasure Hunters – Krasnoludzcy Poszukiwacze Skarbów
Orcs and Goblins  – Orki i Gobliny (nie do końca pomalowani)
Beastmen  – Zwierzoludzie ( powinna mi paczka niedługo dojść)
Carnival of Chaos  – Karnawał Chaosu (perełka w kolekcji, pięknie pomalowana)
Z nieoficjalnych:
Ciemne Elfy
Piraci (nie pomalowani, ale od biedy są)
Banici z lasu Striwood (at work)
Wojownicy Cienia
Strażnicy Grobowców

A jest jeszcze moja autorska banda " Z krainy lodu", ale nie grałem nią ani razu...

Nie wiem, jak tam z balansem, robiłem te bandy, tak, aby wszystkie były klimatyczne. Myślę, że wyszło całkiem nieźle.

Jakby był ktoś chętny podaje maila:
ramzes18@gmail.com

Pozdrawiam
Fire


PS: Dodaje linka do przykładowej bandy WH:
https://www.facebook.com/profile.php?id … 428&type=3

Offline

 
  • Index
  •  » Ustawki
  •  » Mordheim/Warhammer - przerwa świąteczna

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akilian.pun.pl www.dracoinsula.pun.pl www.narutogamer.pun.pl www.kppolej.pun.pl www.magiczne.pun.pl