Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


#1 2013-11-28 17:17:20

Sky~

http://i.imgur.com/fphFl.png

Zarejestrowany: 2013-11-25
Posty: 9

Zlecę konwertowanie

Poszukuję kogoś, kto podołałby prostym konwersjom (delikatne zmiany pozycji, aby lekko różniły się od oryginałów) plus dorobienie brakujących ramion/dłoni z broniami do Hunter Orcs z The Hobbit.

Zainteresowanych prosiłbym o PM ze szczegółami jak oni to widzą, ale przede wszystkim proszę uwzględnić link do jakichś poprzednich swoich prac.

Offline

 

#2 2013-11-29 09:40:57

Sky~

http://i.imgur.com/fphFl.png

Zarejestrowany: 2013-11-25
Posty: 9

Re: Zlecę konwertowanie

Ze względu na zapytania:

Nakład pracy, jaki ja widzę przy tych figurkach:
- sklejanie,
- usuwanie nadlewów,
- dorobienie 2 ramion (ucięte przy tułowiu),
- dorobienie ~8 odciętych dłoni,
- zamiana broni typu łuki/dłonie dwuręczne na bronie jednoręczne (3 łuki, 1 broń dwuręczna jeżeli dobrze widzę),
- dorobienie broni jednoręcznych do wszystkich dłoni, tak aby każdy Ork biegł z dwiema broniami jednoręcznymi (miecze, sztylety, klimaty Hunter Orków).

W przypadku dobrej ceny mogę skusić się dodatkowo na:
- delikatna przeróbka pozycji figurek, aby różniły się od oryginalnych (ponieważ jest to mój drugi box i nie chcę armii klonów).

Jedynie konwertowanie + rzeźbienie, bez malowania.

Nie interesuje mnie praca z bitsami z innych bitewniaków; tutaj wyłącznie może ingerować Green Stuff lub rączki od innych Hunter Orc'ów z Hobbita jeżeli ktoś ma. Powód prosty - zachowanie skali, klimatu i jakości.

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gitary.pun.pl www.wsclan.pun.pl www.blekitniglowczyce.pun.pl www.czasnasesje.pun.pl www.karczmadnd.pun.pl