Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

#1 2012-04-24 09:01:38

zamli

http://i.imgur.com/jjB7m.png

Zarejestrowany: 2011-05-12
Posty: 27

Bartek Cieśla - Chaosspacebunny - figurki

Czołem,

Panowie, czy ktokolwiek z Was ma jakikolwiek kontakt z Bartkiem?
Mamy bowiem z kolegą dość nieprzyjemną sytuację. Zakupiliśmy (ja) razem z Losu figurki od Bartka płacąc po kilka stów każdy jednak do dnia dzisiejszego, a minął już grubo ponad miesiąc figurek tych nie otrzymaliśmy.

Doszły mnie słuchy iż Bartkowi posypało się w życiu, ale po prostu z dnia na dzień zniknął, zdał komórke i nie odpowiada na jakiekolwiek próby kontaktu z nim.

Jeśli ktoś ma jakikolwiek kontakt - namiery, adres, nowa komórka, nowy e-mail, tudzież widuje Bartka - cokolwiek co mogłoby nam pomóc w odzyskaniu zakupionych figurek - bardzo bym prosił o Waszą pomoc.

pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-04-24 10:25:54

 Maciek

http://i.imgur.com/4G36a.png

5139955
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 1593
WWW

Re: Bartek Cieśla - Chaosspacebunny - figurki

Przekazałem mu wczoraj część afrikakorps które leżało od dłuższego czasu u mnie, z jego relacji ma to wysyłać. Nie wiem czy to o to chodzi ale wydaje mi się, że tak.


"Świadek jest alkoholikiem i czasem nie wie co się z nim dzieje a czasem wie. Przy czym nie wie, kiedy nie wie a kiedy wie."

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dlaczego nie chce mi stanac a chce mi się kochac TATUAŻ SESMANA atopowe zapalenie skóry dieta przepisy www.forumrs.pun.pl bogowie japonscy