Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


  • Index
  •  » Alkemy
  •  » Przemyślenia po pierwszej grze.

#1 2011-05-21 09:56:34

 Asar

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

status asar.bs@gmail.com
3594059
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 2238
WWW

Przemyślenia po pierwszej grze.

Chyba nazbierało mi się już kilak przemyśleń po pierwszej grze którą wczoraj stoczyliśmy. Według mnie gra ma spory potencjał, do jej zalet zaliczyłbym:

1) Ciekawą magię opartą na zbieranych na polu bitwy elementach
2) Ciekawie skonstruowaną mechanikę walki dystansowej
3) Mechanikę walki wręcz opartą nie tylko na rzucaniu kośćmi, ale też na przewidzeniu co zamierza zrobić (jaką kartę zagra) przeciwnik.
i najważniejsze
4) gra na scenariusze

W trakcie wczorajszej gry najbardziej spodobały mi się zasady walki w CC, okazały się być bardzo nieprzewidywalne z racji wybory kart i zarazem bardzo szybko pojedyncze walki się rozgrywa po przez ograniczenie do koniecznego minimum rzutów kostką. Jednocześnie pojedynczy atak nie powoduje automatycznej śmierci modelu, możemy oddać.

Kolejną ciekawą rzeczą jest strzał z łuku lub kuszy, opcja gdzie trzeba dokładnie "wycelować" w model przeciwnika aby dostać bonusową kostkę bardzo urozmaica grę. W połączeniu z możliwością strzelania do walki wręcz umożliwia ciekawe kombinację wykorzystania modeli.


Bartosz Skorupa [ skorupa.net ] -- kramik
PanO: 2885p, CA, Toha, SM: 2000, Wolfeny: 200, Empire of the Jade Triad, Khaliman republic

Offline

 
  • Index
  •  » Alkemy
  •  » Przemyślenia po pierwszej grze.

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inib2009.pun.pl www.motoryzacjaif1.pun.pl www.wiptril.pun.pl www.tstramwaj2.pun.pl www.siedmiumistrzowmiecza.pun.pl