Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


  • Index
  •  » Zasady
  •  » Wejście do walki wręcz poprzez stromtrooper move

#1 2010-09-11 20:27:49

 Adrian

http://i.imgur.com/jgZgn.png

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 236

Wejście do walki wręcz poprzez stromtrooper move

Boli mnie brak podręcznika głównego...

Mam problem i przy okazji pytanie, chodzi mi o motocyklistów z early:) - Czy mogę wejść do walki wręcz poprzez strmtrooper move?

W blietzkrieg jest napisane, że motocykliści zejść z motorów mogą na początku movement step, a także na początku stormtrooper move. Jednocześnie nie mogą szarżować "while mounted", zaatakowani zawsze muszą się wycofać. Dlatego tu mam pytanie czy poprzez stormtrooper move mogę wejść do walki wręcz? Czy mam może to inaczej interpretować?

Offline

 

#2 2010-09-12 10:10:21

 Zielarz

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 2372

Re: Wejście do walki wręcz poprzez stromtrooper move

Nie możesz szarżować stormtrooperem, bo on jest ruchem zamiast szarży. Musisz być na piechotę do szarży, skoro zapakowany nie możesz iść do przeciwnika w zwarciu. Co więcej, nie możesz wysiąść do kontry, bo musisz uciekać. Mounted assault w wannach jest jak widać lepszy, bo chłopcy mogą wysiąść i oddać. Słabiutko...

Ostatnio edytowany przez Zielarz (2010-09-12 10:14:00)


Never forget that your weapon was made by the lowest bidder.

Offline

 
  • Index
  •  » Zasady
  •  » Wejście do walki wręcz poprzez stromtrooper move

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistykaaon.pun.pl www.velpadrino.pun.pl www.naszastrefa.pun.pl www.fiore.pun.pl www.herosofpoland.pun.pl