Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


#1 2010-12-03 21:46:14

matrixuser

http://i.imgur.com/E0yqk.png

Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 146

Patrolowe H. Elves

Skoro powstał temat dla skavenów to długouchy dłużne być nie powinny.
Dzisiejszy sparing HE vs S zakończył się prawie totalną masakrą elfów - nie chcę zwalać wszystkiego na rzuty (które swoją drogą były koszmarne ) jednak dało to mi trochę do myślenia. Tu chciałbym zaznaczyć, że aktualnie dysponuję tylko i wyłącznie tym co w IoB. Wystawiłem:
1. Mage 100p (185p całość)
-2lvl 35p
-Sigil od Asurayan 40p
-Silver Wand 10p

2.Sea Guards x10  z tarczami i pełnym commandem za 155p

3.Swordmasters x10 pełny command za w sumie 225p
-Banner of arcane protection 25p
-Ring of Corin 20p

4.Silver Helms x5 z tarczami i championem za 131p (ot taki proxik z Reaversów )

5.G. Eagle 50p (a za niego robił gryf...)

No i cóż? Czego nie wysadził w moim teamie mój mag (miscast i blast w seaguardsów...) to dobiły mortary skavenów/wrap lightening. Na szarży w skład 2 Rat Ogre'ów z M.Moulderem konnica zadała miażdżącą 1 ranę (potem po 2 rundzie walki padła pomimo save na 3+...), swordmasterzy trzebieni całą drogę w stronę przeciwnika w WW zadali 3woundy(1 unit, 3 zupełnie różne jednostki - master moulder master-bred ogre i zwykły) tak więc jakoś tak dziwnie się obrażenia rozlazły po wszystkim i nic nie padło...). Eagle'a ubił natomiast w WW(!) jeden ratling gun... Nie wiem czy to moje szczęście, brak skilla (b.możliwe) w WFB czy coś jeszcze innego. Proszę o sugestie odnośnie rozpiski i taktyki, bo się nieźle zdemotywowałem

Ostatnio edytowany przez matrixuser (2010-12-03 21:57:58)


"Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla."
Moja Galeria

Offline

 

#2 2010-12-03 22:15:44

Krechafety

SZATAN TWÓJ PAN

2619779
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 988

Re: Patrolowe H. Elves

Po pierwsze primo - możesz mieć tylko jeden Arcane na magu.
Po drugie primo - albo bierzesz Silver wand i 2lvl albo Seerstaff i sam wybierasz sobie czar.
Po trzecie primo - jeśli już musisz brać kawalerię, to Dragon Princów a nie Silver Helmy.
Po czwarte primo - lepiej wziąć łuczników zamiast Sea Guardów.

Jak wspomniałem jakiś czas temu, nikt ci głowy za proxy na patrolu nie urwie.


Flamesy, Infinity. Kontakt: 605560309

Offline

 

#3 2010-12-03 22:24:30

scoiatael

http://i.imgur.com/jgZgn.png

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 200

Re: Patrolowe H. Elves

florek, nie martw się, skaveny i tak w 3/4 zwiały z pola bitwy jak już ci się udało tych ogrów zabić

Offline

 

#4 2010-12-04 13:07:47

matrixuser

http://i.imgur.com/E0yqk.png

Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 146

Re: Patrolowe H. Elves

Mi tu nie chodzi o skavenów, biadolenie itp. Szukam, kurdę, wiedzy co i jak,a wiadomo, że co dwie głowy to niejedna (szczególnie kiedy przynajmniej jedna coś już z doświadczenia ma...)


"Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla."
Moja Galeria

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czasnasesje.pun.pl www.karczmadnd.pun.pl www.gitary.pun.pl www.wsclan.pun.pl www.blekitniglowczyce.pun.pl