Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


#1 2010-11-22 19:39:00

Zalew

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 1690

Turnieje w Bolterze - Dyskusja Ogólna

Może to głupie, ale czemu nie odpuścimy sobie turnieju w dzień roboczy sklepu i nie umówimy się na któryś z wieczorów weteranów? Dużo nas nie przyjdzie, więc nie zajmiemy całego sklepu, a przynajmniej nie będzie plamy, jak przyjdą (o zgrozo) 3 osoby. Tylko trzeba się będzie dowiedzieć czy nikt inny nie organizuje jakieś atrakcji, bo jeśli zejdzie się event Artoisa, sesja RPG na zaścianku i nasz turniej to się pozabijamy. Co wy na to?


Prowadzę dystrybucję miodu pszczelego, więcej informacji w dziale handlowym oraz pod telefonem
Telefon kontaktowy:5II774288

Offline

 

#2 2010-11-22 19:51:08

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Turnieje w Bolterze - Dyskusja Ogólna

Parę dni temu z Zielarzem (chyba z nim ) zastanawialiśmy się czy nie zrobić turniejów w Bolterze cyklicznie w jakiś dzień tygodnia.

Kiedy i o której?

W poniedziałek lub wtorek (to jedyne dni wolne popołudniami) od 16 do godziny późnej (w sensie o 19 zamykamy sklep i gramy dalej do skutku). Nie wykluczam też soboty...

Oczywiście liczą się wasze chęci i wolny czas oraz przede wszystkim dogadanie się z Marcinem, żeby z wami został po pracy.

Oczywiście pomysł Zalewa też jest OK, ale turnieje FoWa są raczej długie, a WW zaczynają się o 19.00


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#3 2010-11-22 20:00:35

Zalew

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 1690

Re: Turnieje w Bolterze - Dyskusja Ogólna

To kwestia nastawienia Zielarza, jeśli będzie z nami grać to 8 godzin, które zwykle schodzą się na 3 bitwy, jakoś przesiedzimy. Po za tym, nie musimy grać ani 3 bitew, ani na 1750pkt. Najważniejsze by to ruszyć do przodu, potem będzie z górki. Bo na razie stoimy w miejscu.

Ostatnio edytowany przez Zalew (2010-11-22 20:00:55)


Prowadzę dystrybucję miodu pszczelego, więcej informacji w dziale handlowym oraz pod telefonem
Telefon kontaktowy:5II774288

Offline

 

#4 2010-11-22 20:17:51

Diabeu

http://i.imgur.com/mmPko.png

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 178

Re: Turnieje w Bolterze - Dyskusja Ogólna

Ja w tygodniu całkowicie odpadam. Sobota tudzież piątek to byłyby dobre terminy...

Offline

 

#5 2010-11-22 21:09:27

Krechafety

SZATAN TWÓJ PAN

2619779
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 988

Re: Turnieje w Bolterze - Dyskusja Ogólna

Mi nie robi różnicy, w jaki dzień byśmy grali.
Jedyne zastrzeżenie jest takie, że pojawiałbym się około 16:30 i w ew. w co drugi weekend (licząc piątek też jako weekend).
Poza tym, trzy bitwy na 1750 to jakieś sześć godzin a nie osiem, więc koniec wypadałby około północy, może ciut później.
Jedyne "ale" jest takie, że wówczas nie mógłbym bywać na graniu w WFB.


Flamesy, Infinity. Kontakt: 605560309

Offline

 

#6 2010-11-22 21:57:41

 Zielarz

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 2372

Re: Turnieje w Bolterze - Dyskusja Ogólna

Nic już nie wiem. Piątek odpada bo ja grywam w milion gier i przeznaczam piątki na "atrakcje". Sobota jedna musiała by być wybrana pod Bartka i Diebeu'a w dużym wyprzedzeniem, ale granie od 16:30 do np. 22:30 jest git. Wtorek mógłbym poświęcić jeden w miesiącu, ale niechętnie, bo ja też się uczyć kiedyś muszę i to coraz więcej panowie. Dogadajmy się, niech każdy zabierze głos (Maciek, Adrian, Raziel) i grajmy towarzysko, niech niedziele są wielkoturniejowe, a my wykorzystamy towarzysko fakt, że ja mam klucze i grajmy na luzie kiedy indziej. Tyle.


Never forget that your weapon was made by the lowest bidder.

Offline

 

#7 2010-11-22 22:15:31

Raziel

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 1495

Re: Turnieje w Bolterze - Dyskusja Ogólna

Dla mnie sprawa jest bardzo prosta. Nie posiadam armii Early, nie posiadam kompletnej armii Middle więc nie wypowiadam się w kwestii grania na te okresy. Na razie mogę grać tylko Late, a kwestia dat jest dla mnie niczym sakwa z kośćmi szamana... nigdy nie wiem co będzie za kilka godzin, a co dopiero za kilka dni czy tygodni. Jeśli ustalicie szanowni Koledzy jakieś terminy, to ja się po prostu dostosuję. Dla mnie każdy termin jest dobry, jednocześnie każdy może być nieosiągalny. Dlatego możecie na mnie liczyć zawsze, jeśli w miarę wcześnie coś ustalicie. Wtedy ja powiem swojemu dowódcy w jednostce, że tego i tego dnia jadę na wojnę, gwarantując sobie w ten sposób 75% szans, że przyjdę się bić.


Batman, Age of Sigmar, Confrontation, Warzone, Warzone Ressurection, Warmachine, Hordes, Dystopian Wars, Firestorm Armada, HellDorado, Infinity, Battlegroup, Alkemy, LotR(stary), Team Yankee, Flames of War, Mordheim/Warheim, Anima-Tactics, WFB Historical, Afterglow, Wrath of Kings, WH40K(od biedy), WFB(od biedy)

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.selora.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl www.anime-gift.pun.pl www.miauniverse.pun.pl www.woso.pun.pl