Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


#1 2010-11-20 09:32:14

 Zielarz

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 2372

Kilka klaryfikacji

Jako że pojawiają się zaskoczenia i wątpliwości, niech to będzie kącik do wyzewnętrzniania się na ich temat.

Kilka rzeczy które zazwyczaj rodzą jakieś zamieszanie, a okazują się proste:

Pistol: ma karę do trafienia za ruch jeśli strzelamy po prostu, z oczywistych powodów nie ma takowej, jeśli strzelamy w starciu wręcz.

Heavy Armour: obcina ruch tylko w kombinacji z tarczą.

Buckler: oczywiście zajmuje rękę (pomysł był ewidentnie taki, że mój wariat wali 4 razy cieniasów, a z lepszymi się zasłania, niniejszym przepraszam za wczoraj, ale jak mnie pamięć nie myli, to czerwona kostka była istotna przy ranieniu może z raz czy dwa, więc odwołuję się do zapisu o niskiej szkodliwości czynu).

Sugestia do brace of pistols: jeden z nich przeładowuje się, kiedy nasz ludek przez całą turę nie ma przeciwnika na sobie. Jak wystrzelimy i wróg przyjdzie do walki wręcz, w której strzelimy drugim, w następnej wolnej nie mamy czym strzelać i ładujemy tylko 1 z pistoletów! Załadowanie drugiego wymaga dodatkowej wolnej tury (i nie wystrzelenia z pierwszego pistoletu), dopóki to się nie uda, wychodzi na to, że strzelamy tylko 1 pistolem!

Ostatnio edytowany przez Zielarz (2010-11-20 23:43:09)


Never forget that your weapon was made by the lowest bidder.

Offline

 

#2 2013-07-05 15:29:23

kaufi1990

http://i.imgur.com/OW0fZ.png

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 41

Re: Kilka klaryfikacji

Co do klaryfikacji to mam zapytanie, czy jak postać deklaruje stać i strzelać to potem może walczyć dowolną bronią w walce wręcz??

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aurora-forum.pun.pl www.dodatkipttm.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.svminefb.pun.pl www.biolgeo0910.pun.pl