Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


#1 2013-09-05 16:29:22

Rkhatzar

http://i.imgur.com/XJ88n.png

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 12

Uwaga, ostrzegam: Saszka - RPG/figsy - oszukuje!

Witam,
chciał bym was ostrzec przed oszustem, bo trudno to już nawet nazwać skrajną nierzetelnością.

Saszka, Saszkin, Aleksander.
Na allegro pojawia się jako „tr00f”
E-mail: tr00f@  .pl
Tel: 784---560

Głównie handluje: stroje, broń, ozdoby średniowieczne oraz zapewne inne epoki, podręczniki rpg, figórki, modele, karty i kolekcje. „http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6404634„

Mowa mianowicie o człowieku nazywanym „Saszką” Saszkinem,
prowadził wiele lat sklep z grami figórkowymi i wszelaką fantastyką, dużo handluje prywatnie i na internecie, zajmuje się też odtwórstwem historycznym, kupuje i sprzedaje. Jest to osoba którą znam od 13 roku życia (to już 15 lat) – człowiek którego raczej nie podejrzewał bym o oszustwo.

Transakcja trwała ponad 4 miesiące – kupiłem na allegro, długo nie mogliśmy się dogadać – bo chciałem do zamówienia dobrać coś jeszcze, zapłaciłem 10 kwietnia, potem człowiek miał 3 krotnie zepsuty komputer, 4 razy był za granicą bez netu, telefonu i niczego, choć jakoś z innego numeru odbierał, zacząłem dzwonić do niego w nocy – w końcu wysłał mi paczkę. Oficjalnie bo wysyłał ją blisko 3-4 razy. Przyszła – towar zamówiłem za 88zł, otrzymałem pudło pełne gazet, trochę śmieci, części, w sumie po złożeniu z 30 modeli które zamówiłem otrzymałem 11 sztuk i trochę odpadów, miały być nowe z pudełek. Na pudełku był jakiś dziecinny wierszyk, co mnie zdziwiło no ale cóż, całe negocjacje, załatwianie, realizacja, to była jakaś szopka, i powinienem był zrezygnować, no ale przecież znajomych się nie okrada.

Prosił aby przelać mu kasę na konto, ale to chyba nie jego konto:
31 ----- 4370
D. Wrzos

oraz

25  ---- 8034
B. Piątek 


Uważajcie na handlowanie z tym człowiekiem, mam wrażenie, że żyje z drobnych przekrętów i wyłudzeń, licząc, że nikt nie pójdzie na policję lub tak jak ja, zapłaci jakieś jego małe długi. Można z nim nie raz handlować, a nagle zostać perfidnie oszukanym.

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.svminefb.pun.pl www.juniorzypodokregsosnowiec.pun.pl www.dodatkipttm.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.biolgeo0910.pun.pl