Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


#1 2012-08-20 14:48:32

 jarv

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Call me!
Skąd: Wrocław, PL
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 1280
WWW

Firestorm ... Universe?

Spartanie od dawien dawna produkują Firestorm Armada - bitwy kosmiczne.

Ale - właśnie zapodali newsami, że nowo utworzony oddział firmy, Studio Sparta będzie tworzyło różne nowe gry.
I tu pojawia się mój ukuty na tę potrzebe termin - Firestorm Universe, gdyż planowane jest wydanie następujących gier:

Firestorm Invasion: PLANETFALL - gra w 10mm, walki na powierzchni, czołgi, walkery, artyleria, samoloty/statki atmosferyczne - już dostępne są modele i zasady do Dindrezi i Terran.

Firestorm Invastion: CONQUEST - gra w 15mm - pokazali już wstępnie pare modeli (oczywiście Dindrezi i Terran).

Firestorm Invastion: SPECIAL OPS - gra w 28mm - skirmish, wstępnie kojarzy mi się to z Infinity... Oczywiście nie wiem, jak będą wyglądać zasady, ale moje osobiste spotrzeżenie to właśnie to.

Ogólnie - więcej o grach i planach można poczytać tutaj - wygląda na to, że gry mają się ze sobą łączyć, czyli można zagrać mega kampanię w kosmosie (Firestorm Armada), gdzie można przeprowadzic planetarne lądowania - inwazje (Firestorm Invasion: PLANETFALL), toczyć bitwy na powierzchniach planet (Firestorm Invastion: CONQUEST), i na ich potrzeby wykonywać specjalnie, dla działań wojennych misje (Firestorm Invastion: SPECIAL OPS).


Infinity: Haqqislam | Alkemy: Jade Triad | Dystopian Wars: CoA | Battlegroup: US | Warmachine: Retribution of Scyrah | WH40K: Tau | Firestorm Armada: Soryllian Collective | Helldorado: Immortals | FoW: US | FoW-NAM: US
jarv'isowy PMlog

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.craftujemy.pun.pl www.foruminformatyczne.pun.pl www.shinsoo.pun.pl www.finanse.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl